Mad Science Lab (VOL!)

Kaart niet beschikbaar

Datum/Tijd
zaterdag 25 mei 2024
12:00 - 13:30 uur

Locatie
Mad Science Badhoevedorp

Categorieën


Mad Science is wereldwijd actief en brengt de liefde voor wetenschap op een unieke, praktische manier naar miljoenen kinderen over de hele wereld. Dat willen we meemaken!

We gaan met Pharos Amsterdam-Kennemerland naar het Mad Science Lab in Badhoevedorp om verschillende leuke, grappige en spannende experimenten te bekijken én zelf te doen! De kids krijgen een echte laboratoriumjas aan en ontdekken samen met de gekke Mad Science professor van alles over chemische reacties, de krachten van lucht of geheimzinnige kleurveranderingen. Na de proefjes maken de kinderen zelf een regenboogreageerbuis in het lab om mee naar huis te nemen.

Wat? Mad Science feestje
Waar? Mad Science Lab in Badhoevedorp
Wanneer? Zaterdag 25 mei 12:00-13:30 uur
Voor wie? (vermoedelijk) hoogbegaafde kinderen tussen 6-12 jaar
Wat kost het? Pharosleden €12,50, niet-leden €15,50 per kindWil je ook meedoen met deze te gekke proefjesmiddag? Reserveer dan een plekje door een mailtje te sturen naar amsterdam-kennemerland@pharosnl.nlEr is plek voor maximaal 15 kinderen en twee begeleiders.

Bezoekadres
Badhoevelaan 115
1171 DC Badhoevedorp

Parkeren is gratis op het terrein van Mad Science Lab en ook in de directe omgeving.