Datum/Tijd
zaterdag 20 september 2025
13:00 - 15:00 uur
Categorieën
Natuurspeeltuin Jeugdland in Hoofddorp is een heerlijke plek om de hele middag te spelen. Je kunt er bijvoorbeeld roetsjen van de kabelbaan, springen op het grote luchtkussen, beestjes zoeken in het slootje, heen en weer schommelen of racen op de skelterbaan. En op deze toffe plek is onze activiteit!
Om 13:00 uur word je samen met de hele groep verwelkomd aan een feestelijk gedekte tafel met limonade. Daarna wordt de groep in kleinere groepjes verdeeld en kunnen er per keer zes kinderen binnen pizza maken, de rest gaat de speeltuin in. We verdelen de groepjes zoveel mogelijk per leeftijd. Als de pizza in de oven staat kun jij weer lekker spelen op het terrein. Als de pizza’s klaar zijn is het tijd om te gaan smullen en daarna … kun je weer lekker op de skelter springen of een zandkasteel bouwen! Een heerlijke ongedwongen middag samen met peers.
Ouders kunnen op het terras plaatsnemen en onder het genot van een kopje koffie of thee kennismaken met elkaar en ervaringen uitwisselen.
Wat? Pizza’s bakken en samen spelen
Waar? Jeugdland Hoofddorp
Wanneer? Zaterdag 20 september 13:00-15:00 uur, je kunt ook eerder weg of langer blijven
Voor wie? (vermoedelijk) Hoogbegaafde kinderen 5-11 jaar
Wat kost het? Leden €5, niet-leden €8,50, dit is inclusief toegang tot de speeltuin, pizza, onbeperkt limonade en een ijsje voor de kids en voor de ouders een drankje
Welkom! amsterdam-kennemerland@pharosnl.nl
