Workshop bordspellen voor kinderen 18 februari 2018

Kaart wordt geladen...

Datum/Tijd
zondag 18 februari 2018
10:30 - 16:00 uur

Locatie
Spellenspeciaalzaak The joker

Categorieën


Graag nodigen we jullie uit voor de Workshop bordspellen voor kinderen met spelleiders van The Joker

Spellenspeciaalzaak The Joker wordt al ruim 20 jaar geleid door: Ron Huising en Erno Eekelschot. Ze hebben een groot assortiment verschillende bordspellen voor alle leeftijden, waaronder onbekende spellen uit Duitsland en Amerika. Onder de winkel is een prachtige werfkelder waar de bordspellen workshop zal plaatsvinden.

Onder leiding van spelleiders worden verschillende spellen gespeeld. Omdat de spelleiders de bordspellen al kennen, brengen ze het spel enthousiast aan de kinderen over. Bij vragen helpen de spelleiders de kinderen weer op weg. Hierdoor wordt weinig tijd verspild aan regels lezen of discussiëren over regels.

Mocht je kind niet zo goed zijn in verliezen, er zijn ook samenwerk-spellen. Je wint of verliest dan met je groep van het spel.

Twee workshops

Er is gekozen voor twee leeftijdsgroepen:

Workshop 1: 7 tot 12 jaar

  • 10:30-13:00 uur
  • Minimaal 5, maximaal 12 deelnemers
  • Pharos leden 5 euro, niet-leden 10 euro
  • Inclusief thee/koffie/limonade/koekjes

Workshop 2: 12 tot 18 jaar

  • 13:30-16:00 uur
  • Minimaal 5, maximaal 12 deelnemers
  • Pharos leden 5 euro, niet-leden 10 euro
  • Inclusief thee/koffie/limonade/koekjes

Kennismaken/bijkletsen Ouders

  • 10:30-16:00 uur
  • Inclusief thee/koffie/limonade/koekjes

Terwijl de kinderen lekker met bordspellen bezig zijn, mag je in de winkel rondneuzen en/of een bordspel aanschaffen.

Daarnaast is in de werfkelder plek om met andere ouders kennis te maken, die ook hoogbegaafde kinderen hebben. Erg fijn om, onder het genot van een kop koffie of thee, dingen waar je tegenaan loopt te delen met andere ouders van hoogbegaafde kinderen. Met een beetje geluk ontvang je bruikbare tips van andere ervaringsdeskundigen.

Je verhaal doen bij iemand, zonder dat je je in hoeft te houden, je hoeft te verontschuldigen of bang hoeft te zijn voor onbegrip, kan heel bevrijdend zijn. Je zult merken dat de tijd zo voorbij is!

En misschien kun je ook nog aanschuiven bij een bordspel.

Er zal ook iemand van Pharos Utrecht/Gooi- en Eemland zijn aan wie je vragen kunt stellen.

Graag aanmelden voor 11 februari 2018 op: utrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl onder vermelding van naam, lidnummer, regio, leeftijd en mobiel nummer.

VOL=VOL

 

Georganiseerd door Pharos regio Utrecht-Gooi-Eemland