Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
29-01-2020
19:30 - 21:30
Voorlichtingsavond depressie en schermverslaving voorjaar 2020
Basisschool de Tweesprong lokatie Duivenkamp, Maarssenbroek Utrecht
Facebook, gamen, hoogbegaafd, Instagram, schermverslaving, Snapchat, Social Media, verslaving, YouTube

02-02-2020
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal

09-02-2020
13:30 - 16:00
Themamiddag Japan
DOE040, Veldhoven

16-02-2020
09:30 - 16:30
Workshop lego mindstorms 16 februari 2020
Basisschool de Tweesprong lokatie Duivenkamp, Maarssenbroek Utrecht
hoogbegaafd, Kinderen 8 t/m 11 jaar, lego mindstorms

13-03-2020
19:30 - 21:30
Intenso workshop van Saskia Claassenskinderen en ouders, workshop

13-03-2020
19:30 - 22:00
Thema avond: een andere kijk op je kind

22-03-2020
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal

27-03-2020 - 28-03-2020
00:00
Pharoskamp Middelbare Scholieren 27 en 28 maart 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
kamp, peers, pharoskamp, VO leerlingen, Voortgezet Onderwijs

28-03-2020 - 29-03-2020
00:00
Pharoskamp Basisscholieren 28 en 29 maart 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
basisschool, kamp, Kinderen vanaf 6 jaar, peers, pharoskamp

19-04-2020
Hele dag
Lente-wandelingBuitenactiviteit, kinderen en ouders, Wandeling

1 2

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
AchterhoekCaroline de Grootachterhoek@pharosnl.nl
A’dam-KennemerlandSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu
EindhovenChristel Kok
Marieke Bakermans
eindhoven@pharosnl.nl
FlevolandSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
FrieslandAnke Haringsmafriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenAnnemieke Vogelnijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekMerel Woudenbergstedendriehoek@pharosnl.nl
TilburgBetty Moll van Charantetilburg@pharosnl.nl
TwenteSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Utrecht-Gooi-EemlandMilou van Rooij-de Vriesutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandBrenda Dekkerszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestCorné de Rooijzuid-west@pharosnl.nl