Pharos en het coronavirus

Pharos volgt vanzelfsprekend de maatregelen van de overheid rondom het coronavirus op. Op dit moment is in Nederland weer langzaam meer mogelijk. We gaan natuurlijk door met de succesvolle online activiteiten.

Blijf gezond en pas een beetje op elkaar!

Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
26-09-2021
10:00 - 12:00
Workshop mindfulness
Valkenoog, Hilvarenbeek
Kinderen 8 t/m 12 jaar, mindfulness, workshop

28-09-2021
20:15 - 21:45
Brabants Bakskeonline, ouderavond, Ouders / verzorgers

03-10-2021
14:00 - 16:00
Weerwolven van Wakkerdam
Sportschool013, Tilburg
gamen, Kinderen 8 t/m 12 jaar, spelletjesmiddag

07-10-2021
20:00 - 21:30
'Maak van de leerkracht jouw bondgenoot' - webinar van Marianne Rietveld voor ledenonline, Ouders en verzorgers

29-10-2021
10:00 - 12:30
Workshop: Uit je hoofd, in je lijf - ANDERE DATUM
Prikkels in de praktijk, Oosterhout
Kinderen 6 t/m 12 jaar, Ouders en kinderen, workshop

30-10-2021
14:00 - 17:00
HerfstwandelingBuitenactiviteit, Wandeling

07-11-2021
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal Gelderland
Geen Categorieën

16-01-2022
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal Gelderland
Geen Categorieën

21-01-2022
19:00 - 21:00
Hoogbegaafd opvoeden: wat als je kind hoogbegaafd is?
Dubbel-Plus, Goirle
lezing, Ouders / verzorgers

13-03-2022
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal Gelderland
Geen Categorieën

1 2

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
A’dam-KennemerlandSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu
EindhovenMartine Wehrenseindhoven@pharosnl.nl
FlevolandSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
FrieslandAnke Haringsmafriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenInge de Munknijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekMerel Woudenbergstedendriehoek@pharosnl.nl
TilburgKarin den Broedertilburg@pharosnl.nl
Twente-AchterhoekMineke Bettingtwente-achterhoek@pharosnl.nl
Utrecht-Gooi-EemlandMilou van Rooij-de Vriesutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandBrenda Dekkerszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu