Pharos en het coronavirus

Pharos volgt vanzelfsprekend de maatregelen van de overheid rondom het coronavirus op. Op dit moment is Nederland in een lockdown t/m 2 maart. Wij zullen daarom in deze periode geen fysieke activiteiten organiseren of door laten gaan.

Blijf gezond en pas een beetje op elkaar!

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
A’dam-KennemerlandSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu
EindhovenMartine Wehrenseindhoven@pharosnl.nl
FlevolandSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
FrieslandAnke Haringsmafriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenInge de Munknijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekMerel Woudenbergstedendriehoek@pharosnl.nl
TilburgKarin den Broedertilburg@pharosnl.nl
Twente-AchterhoekMineke Bettingtwente-achterhoek@pharosnl.nl
Utrecht-Gooi-EemlandMilou van Rooij-de Vriesutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandBrenda Dekkerszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu