Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
01-03-2020
13:00 - 16:00
Speelmiddag met Peers in Drieberen zondag 1 maart 2020
Scouting Driebergen gebouw Mierennest, Driebergen
activiteit, bordspellen, hutten bouwen, kinderen

07-03-2020 - 15-03-2020
Hele dag
week van de hoogbegaafdheidactiviteiten, kinderen, volwassenen

10-03-2020
20:00 - 22:00
Lezing Novilo, executieve functiescoaches, docenten, Ouders / verzorgers

13-03-2020
19:30 - 21:30
Intenso workshop van Saskia Claassenskinderen en ouders, workshop

13-03-2020
19:30 - 22:00
Thema avond: een andere kijk op je kind
DOE040, Veldhoven

14-03-2020
10:00 - 16:00
Creatieve workshop 14 maart 2020
Werkatelier, Utrecht Utrecht
creatief, creatief begaafd, dieren, fijne plek, hoogbegaafd, jongeren 11 t/m 18 jaar, Kinderen 8 t/m 11 jaar

18-03-2020
20:00 - 21:30
Lezing (Mis-) diagnoses bij hoogbegaafdheid 18 maart 2020
Basisschool de Tweesprong lokatie Duivenkamp, Maarssenbroek Utrecht
ADHD, ASS, dyslexie, hoogbegaafd, misdiagnose

22-03-2020
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal

27-03-2020 - 28-03-2020
00:00
Pharoskamp Middelbare Scholieren 27 en 28 maart 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
kamp, peers, pharoskamp, VO leerlingen, Voortgezet Onderwijs

28-03-2020 - 29-03-2020
00:00
Pharoskamp Basisscholieren 28 en 29 maart 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
basisschool, kamp, Kinderen vanaf 6 jaar, peers, pharoskamp

1 2

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
AchterhoekCaroline de Grootachterhoek@pharosnl.nl
A’dam-KennemerlandSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu
EindhovenChristel Kok
Evert Brouwers
eindhoven@pharosnl.nl
FlevolandSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
FrieslandAnke Haringsmafriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenAnnemieke Vogelnijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekMerel Woudenbergstedendriehoek@pharosnl.nl
TilburgBetty Moll van Charantetilburg@pharosnl.nl
TwenteSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Utrecht-Gooi-EemlandMilou van Rooij-de Vriesutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandBrenda Dekkerszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu