Pharos en het coronavirus

Pharos volgt vanzelfsprekend de maatregelen van de overheid rondom het coronavirus op. Op dit moment is in Nederland weer langzaam meer mogelijk. We gaan natuurlijk door met de succesvolle online activiteiten.

Blijf gezond en pas een beetje op elkaar!

Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
27-06-2021
13:00 - 17:00
Speelmiddag Pharos Nijmegen

01-07-2021
20:15 - 21:45
Brabants Bakskeonline, ouderavond

18-07-2021
10:00 - 12:00
Omgaan met prikkels ten tijde van coronaKinderen 7 t/m 12 jaar, Ouders / verzorgers, workshop

25-07-2021
Hele dag
Weerwolven van WakkerdamGeannuleerd

19-09-2021
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal Gelderland
Geen Categorieën

07-11-2021
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal Gelderland
Geen Categorieën

16-01-2022
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal Gelderland
Geen Categorieën

13-03-2022
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal Gelderland
Geen Categorieën

22-05-2022
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal Gelderland
Geen Categorieën

03-07-2022
13:00 - 16:00
Gezinsuitje Pharos nijmegenGeen Categorieën

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
A’dam-KennemerlandSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu
EindhovenMartine Wehrenseindhoven@pharosnl.nl
FlevolandSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
FrieslandAnke Haringsmafriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenInge de Munknijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekMerel Woudenbergstedendriehoek@pharosnl.nl
TilburgKarin den Broedertilburg@pharosnl.nl
Twente-AchterhoekMineke Bettingtwente-achterhoek@pharosnl.nl
Utrecht-Gooi-EemlandMilou van Rooij-de Vriesutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandBrenda Dekkerszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu