Pharos en het coronavirus

Conform de richtlijnen van het RIVM worden er weer activiteiten ontplooid in de regio’s.

Blijf gezond en pas een beetje op elkaar!

Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
25-10-2020
12:30 - 17:00
Gezinsactiviteit Hengelo op zondag 25 oktober 2020Geen Categorieënactiviteit, kinderen, spellen

25-10-2020
13:00 - 16:00
Speelmiddag met Peers in Driebergen zondag 25 oktober 2020
Scouting Driebergen, Driebergen Utrecht
activiteit, bordspellen, hutten bouwen, kinderen

08-11-2020
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieëngelderland, hoogbegaafd, peercontact

20-11-2020 - 21-11-2020
00:00
Pharoskamp Middelbare Scholieren 20 en 21 november 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
kamp, peers, pharoskamp, VO leerlingen, Voortgezet Onderwijs

21-11-2020 - 22-11-2020
00:00
Pharoskamp Basisscholieren 21 en 22 november 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
basisschool, kamp, Kinderen vanaf 6 jaar, peers, pharoskamp

10-01-2021
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieën

28-02-2021
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieën

18-04-2021
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieën

14-05-2021
19:30 - 22:00
Lezing voor ouders en andere belangstellenden
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieën

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
AchterhoekCaroline de Grootachterhoek@pharosnl.nl
A’dam-KennemerlandSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu
EindhovenChristel Kok
Evert Brouwers
eindhoven@pharosnl.nl
FlevolandSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
FrieslandAnke Haringsmafriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenInge de Munknijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekMerel Woudenbergstedendriehoek@pharosnl.nl
TilburgBetty Moll van Charantetilburg@pharosnl.nl
TwenteSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Utrecht-Gooi-EemlandMilou van Rooij-de Vriesutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandBrenda Dekkerszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu