Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
20-11-2019
19:45 - 22:00
Ouderavond Pharos Noord-Oostcontact, ouderavond, Ouders en verzorgers

22-11-2019 - 24-11-2019
18:00 - 14:30
Pharoskamp 22, 23 en 24 november 2019
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
basisschool, peers, pharoskamp, Voortgezet Onderwijs

24-11-2019
13:00 - 16:00
Speelmiddag met Peers in Drieberen zondag 24 november 2019
Scouting Driebergen gebouw Mierennest, Driebergen
activiteit, bordspellen, kinderen, workshop

24-11-2019
14:00 - 16:00
Wie is de Mol? GEANNULEERDactief spel, kinderen op het VO, tieners, uitstapje

11-12-2019
19:30 - 21:30
Voorlichtingsavond depressie en schermverslaving 11 december 2019
Basisschool de Tweesprong lokatie Duivenkamp, Maarssenbroek Utrecht
Facebook, gamen, hoogbegaafd, Instagram, schermverslaving, Snapchat, Social Media, verslaving, YouTube

12-01-2020
14:00 - 17:00
NieuwjaarswandelingBuitenactiviteit, gezin, kinderen en ouders

17-01-2020 - 18-01-2020
00:00
Pharoskamp Middelbare Scholieren 17 en 18 januari 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
kamp, peers, pharoskamp, VO leerlingen, Voortgezet Onderwijs

18-01-2020 - 19-01-2020
00:00
Pharoskamp Basisscholieren 18 en 19 januari 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
basisschool, kamp, Kinderen vanaf 6 jaar, peers, pharoskamp

24-01-2020
19:30 - 21:30
Lezing Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal

02-02-2020
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal

1 2

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
AchterhoekCaroline de Grootachterhoek@pharosnl.nl
A’dam-KennemerlandJoris Boerenamsterdam-kennemerland@pharosnl.nl
EindhovenChristel Kok
Marieke Bakermans
eindhoven@pharosnl.nl
FlevolandSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
FrieslandAnke Haringsmafriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenAnnemieke Vogelnijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekMerel Woudenbergstedendriehoek@pharosnl.nl
TilburgBetty Moll van Charantetilburg@pharosnl.nl
TwenteSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Utrecht-Gooi-EemlandMilou van Rooij-de Vriesutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandBrenda Dekkerszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestCorné de Rooijzuid-west@pharosnl.nl