Alle activiteiten

 

Datum/Tijd Evenement RegioDoelgroep
30-09-2017
14:30 - 16:30
Spelletjesmiddag met oudercontactmiddag
De Blokhut, Schagen Noord-Holland

02-10-2017
19:30 - 21:30
Lezing door Tessa Kieboom en Kathleen Venderickx: Het Coachen van Toptalent
Gorechthuis, Haren Groningen
Ouders belangstellenden onderwijsdeskundigen

08-10-2017
14:00 - 17:00
Inloopmiddag (spellen middag met thema activiteiten)
Campus Grave West, Grave
Kinderen 4 t/m 10 jaar, Ouders / verzorgers, Spelmiddag, Terrarium in een potje, Thema activiteiten kinderen / kringgesprekken ouders

09-10-2017
19:30 - 21:30
Lezing Mindset: de basis van talentontwikkeling, door Floor Raeijmaekers
Theresialyceum, Tilburg
ouders

11-10-2017
10:00 - 12:00
HB Koffieclub Zeewolde ouders

11-10-2017
19:30 - 21:30
Lezing Uitzonderlijke HB en documentaire Rise extra datum VOL
Basisschool de Tweesprong lokatie Duivenkamp, Maarssenbroek Utrecht
documentaire rise, hoogbegaafd, uitzonderlijk hoogbegaafd

14-10-2017
14:00 - 16:00
Workshop Stoplicht maken Kinderen vanaf 6 jaar

23-10-2017
19:00 - 20:30
Lezing voor kinderen van 10 t/m 13 jaar Kinderen van 10 t/m 13 jaar

25-10-2017
19:30 - 21:30
Lezing Uitzonderlijke HB en documentaire Rise derde datum VOL
Basisschool de Tweesprong lokatie Duivenkamp, Maarssenbroek Utrecht
documentaire rise, hoogbegaafd, uitzonderlijk hoogbegaafd

29-10-2017
11:00 - 12:30
Vincent's tekenlokaal
Vincent’s tekenlokaal, Tilburg
Kinderen vanaf 5 jaar

1 2 3

Contact informatie regio’s

Regio Contactpersoon E-mail
Achterhoek Caroline achterhoek@pharosnl.nl
A’dam-Kennemerland Joris amsterdam-kennemerland@pharosnl.nl
Eindhoven Linda eindhoven@pharosnl.nl
Flevoland Marloes flevoland@pharosnl.nl
Friesland Stefan friesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-Zwolle Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Limburg Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Nijmegen Annemieke nijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-Noord Isabel noord-holland-noord@pharosnl.nl
Noord-Oost Christa noord-oost@pharosnl.nl
Stedendriehoek Merel stedendriehoek@pharosnl.nl
Tilburg Kitty tilburg@pharosnl.nl
Twente Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Utrecht-Gooi-Eemland Milou utrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
Veluwe Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Zuid-Holland Paul zuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-West Secretariaat Pharos zuid-west@pharosnl.nl