Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
03-03-2024
10:00 - 12:00
Huttenbouwen
De Torenschouw, Opperdoes Noord-Holland
(vermoedelijk) hoogbegaafde kinderen tussen 3 en 7 jaar + ouder(s)
03-03-2024
12:00 - 14:30
Virtually Everything
H20 VR Game Centre, Purmerend
(vermoedelijk) hoogbegaafde kinderen tussen de 10 en 16 jaar
08-03-2024
19:00 - 21:00
Spelletjesavond jongeren (12-18 jaar)
Gebouw Vrijwilligers en Mantelzorger Centrale Almere (VMCA), Almere Flevoland
peers, spelletjes
10-03-2024
14:00 - 17:00
Speelmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
13-03-2024
19:00 - 21:15
Peers4parents 'proeverij'
Gebouw Vrijwilligers en Mantelzorger Centrale Almere (VMCA), Almere Flevoland
activiteit, Ouders / verzorgers
17-03-2024
14:00 - 15:30
Kleur je suf – ouder en kind tekenworkshop
Dorpshuis de Geist, Sint Pancras
(vermoedelijk) hoogbegaafde kinderen 7 -12 jaar + ouder(s)
17-03-2024
14:00 - 16:00
Spelletjemiddag kinderen Almere (6-12 jaar)
Gebouw Vrijwilligers en Mantelzorger Centrale Almere (VMCA), Almere Flevoland
kinderen, spelletjesmiddag
30-03-2024
12:30 - 14:30
30 maart: zonneauto bouwen in Delft
Science center TU Delft, Delft Zuid-Holland
07-04-2024
14:00 - 16:00
Spellenmiddag
DOE040, Veldhoven
21-04-2024
11:00 - 15:00
Dierenrijk
dierenrijk, Mierlo
1 2

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
A’dam-KennemerlandJolanda Buitenhuisamsterdam-kennemerland@pharosnl.nl
EindhovenMartine Wehrenseindhoven@pharosnl.nl
FlevolandKlazien Roozeboomflevoland@pharosnl.nl
FrieslandBert Moltmakerfriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenInge de Munknijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordLennart Vriendnoord-holland-noord@pharosnl.nu
Noord-OostSaskia Diederiknoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
TilburgKarin den Broedertilburg@pharosnl.nl
Twente-AchterhoekMineke Bettingtwente-achterhoek@pharosnl.nl
Utrecht-Gooi-EemlandArwen Kronemeijerutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandJolanda Buitenhuiszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu