Pharos en het coronavirus

Pharos volgt vanzelfsprekend de maatregelen van de overheid rondom het coronavirus op. Op dit moment gaat Nederland in een lockdown t/m 19 januari. Wij zullen daarom in deze periode geen fysieke activiteiten organiseren of door laten gaan. 12 december worden deze maatregelen weer geëvalueerd. Laten we hopen dat na 19 januari 2021 weer mogelijk kan zijn.

Blijf gezond en pas een beetje op elkaar!

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
A’dam-KennemerlandSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu
EindhovenMartine Wehrenseindhoven@pharosnl.nl
FlevolandSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
FrieslandAnke Haringsmafriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenInge de Munknijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekMerel Woudenbergstedendriehoek@pharosnl.nl
TilburgKarin den Broedertilburg@pharosnl.nl
Twente-AchterhoekMineke Bettingtwente-achterhoek@pharosnl.nl
Utrecht-Gooi-EemlandMilou van Rooij-de Vriesutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandBrenda Dekkerszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu