Alle activiteiten

 

Datum/Tijd Evenement RegioDoelgroep
31-03-2017 - 01-04-2017
18:00
Pharoskamp 31 Maart Voortgezet Onderwijs
Fort bij Penningsveer, Haarlemmerheide Noord-Holland

01-04-2017 - 02-04-2017
11:00
Pharoskamp 1 april basisscholieren
Fort bij Penningsveer, Haarlemmerliede
vanaf 6 jaar

01-04-2017
13:00 - 16:00
Verwonderlab Kinderen vanaf 6 jaar

02-04-2017
13:30 - 16:00
spellenmiddag

12-04-2017
10:00 - 12:00
HB Koffieclub Zeewolde ouders

15-04-2017
14:00 - 16:30
Spelletjesmiddag met oudercontactmiddag
De Blokhut, Schagen Noord-Holland

23-04-2017
10:30 - 16:00
Bordspellen workshop voor kinderen
Spellenspeciaalzaak The joker, Utrecht Utrecht
activiteit, bordspellen, kinderen, workshop

25-04-2017
14:00 - 16:00
Backstagetour TU Delft 10 t/m 18 jaar

07-05-2017
14:00 - 17:00
Inloopmiddag (spellen middag met thema activiteiten)
Blokhut Scouting Alverna, Wijchen
Kinderen 4 t/m 10 jaar, ouders, Spelmiddag, Thema kringgesprek 'Wel of niet versnellen'

10-05-2017
10:00 - 12:00
HB Koffieclub Zeewolde ouders

1 2 3

Contact informatie regio’s

Regio Contactpersoon E-mail
Achterhoek Caroline achterhoek@pharosnl.nl
A’dam-Kennemerland Joris amsterdam-kennemerland@pharosnl.nl
Eindhoven Linda eindhoven@pharosnl.nl
Flevoland Marloes flevoland@pharosnl.nl
Friesland Stefan friesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-Zwolle Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Limburg Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Nijmegen Annemieke nijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-Noord Isabel noord-holland-noord@pharosnl.nl
Noord-Oost Christa noord-oost@pharosnl.nl
Stedendriehoek Merel stedendriehoek@pharosnl.nl
Tilburg Kitty tilburg@pharosnl.nl
Twente Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Utrecht-Gooi-Eemland Milou utrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
Veluwe Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Zuid-Holland Paul zuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-West Secretariaat Pharos zuid-west@pharosnl.nl