Pharos en het coronavirus

Conform de richtlijnen van het RIVM wordt er op dit moment gekeken of en zo ja hoe we weer activiteiten kunnen gaan ontplooien in de regio’s, de verwachting is dat dit na de zomervakantie weer voorzichtig zal worden opgestart.

We wensen jullie allen een fijne en ontspannen zomervakantie toe, blijf gezond en pas een beetje op elkaar!

Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
11-09-2020 - 12-09-2020
00:00
Pharoskamp Middelbare Scholieren 11 en 12 september 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
kamp, peers, pharoskamp, VO leerlingen, Voortgezet Onderwijs

12-09-2020 - 13-09-2020
00:00
Pharoskamp Basisscholieren 12 en 13 september 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
basisschool, kamp, Kinderen vanaf 6 jaar, peers, pharoskamp

20-09-2020
Hele dag
Gezinsuitje Pharos NijmegenGeen Categorieën

08-11-2020
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieëngelderland, hoogbegaafd, peercontact

20-11-2020 - 21-11-2020
00:00
Pharoskamp Middelbare Scholieren 20 en 21 november 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
kamp, peers, pharoskamp, VO leerlingen, Voortgezet Onderwijs

21-11-2020 - 22-11-2020
00:00
Pharoskamp Basisscholieren 21 en 22 november 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
basisschool, kamp, Kinderen vanaf 6 jaar, peers, pharoskamp

10-01-2021
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieën

28-02-2021
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieën

18-04-2021
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieën

14-05-2021
19:30 - 22:00
Lezing voor ouders en andere belangstellenden
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieën

1 2

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
AchterhoekCaroline de Grootachterhoek@pharosnl.nl
A’dam-KennemerlandSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu
EindhovenChristel Kok
Evert Brouwers
eindhoven@pharosnl.nl
FlevolandSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
FrieslandAnke Haringsmafriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenAnnemieke Vogelnijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekMerel Woudenbergstedendriehoek@pharosnl.nl
TilburgBetty Moll van Charantetilburg@pharosnl.nl
TwenteSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Utrecht-Gooi-EemlandMilou van Rooij-de Vriesutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandBrenda Dekkerszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu