Pharos en het coronavirus

Pharos volgt vanzelfsprekend de maatregelen van de overheid rondom het coronavirus op. Op dit moment zijn in Nederland helaas weer meer maatregelen nodig. Check deze pagina om te kijken wat er binnen de mogelijkheden wordt georganiseerd. We gaan natuurlijk door met de succesvolle online activiteiten.

Blijf gezond en pas een beetje op elkaar!

Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
30-11-2021
20:00 - 21:30
Webinar Talent van Karijn Breuning (VOL)Geen Categorieën

28-12-2021
14:00 - 17:00
WinterwandelingBuitenactiviteit, Ouders en kinderen, Wandeling

16-01-2022
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal Gelderland
Geen Categorieën

21-01-2022
19:00 - 21:00
Hoogbegaafd opvoeden: wat als je kind hoogbegaafd is?
Dubbel-Plus, Goirle
lezing, Ouders / verzorgers

06-02-2022
10:00 - 12:00
Workshop mindfulness
Valkenoog, Hilvarenbeek
Kinderen 6 t/m 12 jaar, mindfulness, workshop

06-02-2022
14:00 - 16:00
Weerwolven van Wakkerdambasisschool, gamen, Kinderen 6 t/m 12 jaar

13-03-2022
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal Gelderland
Geen Categorieën

22-05-2022
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal Gelderland
Geen Categorieën

03-07-2022
13:00 - 16:00
Gezinsuitje Pharos nijmegenGeen Categorieën

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
A’dam-KennemerlandSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu
EindhovenMartine Wehrenseindhoven@pharosnl.nl
FlevolandSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
FrieslandAnke Haringsmafriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenInge de Munknijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekMerel Woudenbergstedendriehoek@pharosnl.nl
TilburgKarin den Broedertilburg@pharosnl.nl
Twente-AchterhoekMineke Bettingtwente-achterhoek@pharosnl.nl
Utrecht-Gooi-EemlandMilou van Rooij-de Vriesutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandBrenda Dekkerszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu