Alle activiteiten

 

Datum/Tijd Evenement RegioDoelgroep
07-06-2017
20:00 - 21:30
Lezing hoogbegaafde kinderen en pedagogiek
Basisschool de Tweesprong lokatie Duivenkamp, Maarssenbroek Utrecht
hoogbegaafd, opvoeden, pedagogiek

09-06-2017 - 10-06-2017
18:00
Pharoskamp 9 Juni Voortgezet Onderwijs
Fort bij Penningsveer, Haarlemmerheide Noord-Holland

10-06-2017 - 11-06-2017
11:00
Pharoskamp 10 juni basisscholieren
Fort bij Penningsveer, Haarlemmerliede
vanaf 6 jaar

10-06-2017
14:00 - 16:30
Spelletjesmiddag met oudercontactmiddag
De Blokhut, Schagen Noord-Holland

11-06-2017
14:00 - 17:00
Inloopmiddag (spellen middag met thema activiteiten)
Blokhut Scouting Alverna, Wijchen
Kinderen 4 t/m 10 jaar, ouders, Spelmiddag, Thema activiteit 'Bamboe piramiden en kampvuur'

14-06-2017
10:00 - 12:00
HB Koffieclub Zeewolde ouders

17-06-2017
14:00 - 15:30
Workshop Hoopdance Kinderen vanaf 6 jaar

25-06-2017
11:00 - 15:00
Familie-picknick en speelmiddag in het bos
Scouting Rambonnet, Zeist
familie, picknick, speelmiddag

25-06-2017
13:30 - 17:00
Strandmiddag Hele gezin

02-07-2017
13:30 - 16:00
spellenmiddag
basisschool de Krommen Hoek, Son en Breugel

1 2

Contact informatie regio’s

Regio Contactpersoon E-mail
Achterhoek Caroline achterhoek@pharosnl.nl
A’dam-Kennemerland Joris amsterdam-kennemerland@pharosnl.nl
Eindhoven Linda eindhoven@pharosnl.nl
Flevoland Marloes flevoland@pharosnl.nl
Friesland Stefan friesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-Zwolle Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Limburg Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Nijmegen Annemieke nijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-Noord Isabel noord-holland-noord@pharosnl.nl
Noord-Oost Christa noord-oost@pharosnl.nl
Stedendriehoek Merel stedendriehoek@pharosnl.nl
Tilburg Kitty tilburg@pharosnl.nl
Twente Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Utrecht-Gooi-Eemland Milou utrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
Veluwe Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Zuid-Holland Paul zuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-West Secretariaat Pharos zuid-west@pharosnl.nl