Alle activiteiten

 

Datum/Tijd Evenement RegioDoelgroep
13-01-2019
14:00 - 17:00
Inloopmiddag (spellen middag met thema activiteiten)
Campus Grave West, Grave
Acitviteit: Kinderen vanaf 6 jaar, Inloop: kinderen van 0 tot 14 jaar, Ouders / verzorgers, Spelmiddag, Thema activiteiten kinderen / kringgesprekken ouders

18-01-2019 - 20-01-2019
18:00 - 14:30
Pharoskamp 18, 19 en 20 januari 2019
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
basisschool, peers, pharoskamp, Voortgezet Onderwijs

19-01-2019
11:00 - 12:30
Workshop Chocoladekunstwerk VO leerlingen

19-01-2019
14:00 - 16:30
Workshop glasmozaïek: 'Versier je eigen vaas of windlicht met gekleurd glas' Kinderen 8 t/m 12 jaar

28-01-2019
19:30 - 22:00
Interactieve lezing over Hyperhoogbegaafdheid en Documentaire RISE door Femke Hovinga van Talentissimo Belangstellenden

18-02-2019
19:45 - 21:45
Oudercontactavond Ouders en verzorgers

24-02-2019
14:00 - 17:00
Inloopmiddag (spellen middag met thema activiteiten)
Campus Grave West, Grave
Acitviteit: Kinderen vanaf 4 jaar, Inloop: kinderen van 0 tot 14 jaar, Ouders / verzorgers, Spelmiddag, Thema activiteiten kinderen / kringgesprekken ouders

22-03-2019 - 24-03-2019
18:00 - 14:30
Pharoskamp 22, 23 en 24 maart 2019
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
basisschool, peers, pharoskamp, Voortgezet Onderwijs

23-03-2019
13:30 - 15:30
Workshop Mindstorms EV3 lego Kinderen 8 t/m 12 jaar

07-04-2019
14:00 - 17:00
Inloopmiddag (spellen middag met thema activiteiten)
Campus Grave West, Grave
Buitenactiviteit, Inloop: kinderen van 0 tot 14 jaar, Ouders / verzorgers, Spelmiddag, Thema activiteiten kinderen / kringgesprekken ouders

1 2

Contact informatie regio’s

Regio Contactpersoon E-mail
Achterhoek Caroline de Groot achterhoek@pharosnl.nl
A’dam-Kennemerland Joris Boeren amsterdam-kennemerland@pharosnl.nl
Eindhoven Christel Kok
Marieke Bakermans
eindhoven@pharosnl.nl
Flevoland Marloes van Wierst flevoland@pharosnl.nl
Friesland Stefan Spekreijse friesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-Zwolle Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Limburg Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Nijmegen Annemieke Vogel nijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-Noord Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Noord-Oost Christa van der Poel noord-oost@pharosnl.nl
Stedendriehoek Merel Woudenberg stedendriehoek@pharosnl.nl
Tilburg Betty Moll van Charante tilburg@pharosnl.nl
Twente Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Utrecht-Gooi-Eemland Milou van Rooij-de Vries utrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
Veluwe Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Zuid-Holland Paul Alkemade zuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-West Corné de Rooij zuid-west@pharosnl.nl