Alle activiteiten

 

Datum/Tijd Evenement RegioDoelgroep
25-11-2017
14:00 - 16:30
Spelletjesmiddag i.s.m. Denkspellenparadijs Kinderen vanaf 4 jaar en ouders

26-11-2017
00:00 - 15:00
Klimmen bij Neoliet (Eindhoven zuid)
Neoliet Eindhoven-zuid, Eindhoven
kinderen vanaf 6 jaar met een ouder

26-11-2017
10:00 - 15:00
Workshop Mandala tekenen
De Schans huiswerkbegeleiding, Nieuwegein Utrecht
activiteit, bordspellen, kinderen, workshop

26-11-2017
14:00 - 17:00
Inloopmiddag (spellen middag met thema activiteiten)
Campus Grave West, Grave
Kinderen 4 t/m 10 jaar, Muziekworkshop, Ouders / verzorgers, Spelmiddag, Taxonomie van Bloom, Thema activiteiten kinderen / kringgesprekken ouders

29-11-2017
20:00 - 22:00
Lezing: Executieve functies en hoogbegaafdheid.
basisschool de Krommen Hoek, Son en Breugel
ouders en andere belangstellenden

13-12-2017
10:00 - 12:00
HB Koffieclub Zeewolde ouders

17-12-2017
13:30 - 16:00
anti-december-stress yoga voor moeders
basisschool de Krommen Hoek, Son en Breugel
moeders

14-01-2018
14:00 - 17:00
Inloopmiddag (spellen middag met thema activiteiten)
Campus Grave West, Grave
Acrobatiek, Delphi-model Hoogbegaafdheid, Kinderen 4 t/m 10 jaar, Ouders / verzorgers, Spelmiddag, Thema activiteiten kinderen / kringgesprekken ouders

17-01-2018
19:30 - 21:30
Lezing Uitzonderlijke HB en documentaire Rise 17 januari VOL
Basisschool de Tweesprong lokatie Duivenkamp, Maarssenbroek Utrecht
documentaire rise, hoogbegaafd, uitzonderlijk hoogbegaafd

18-01-2018
19:45 - 21:45
Oudercontactavond (Den Hoorn) Ouders / verzorgers

1 2

Contact informatie regio’s

Regio Contactpersoon E-mail
Achterhoek Caroline achterhoek@pharosnl.nl
A’dam-Kennemerland Joris amsterdam-kennemerland@pharosnl.nl
Eindhoven Linda eindhoven@pharosnl.nl
Flevoland Marloes flevoland@pharosnl.nl
Friesland Stefan friesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-Zwolle Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Limburg Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Nijmegen Annemieke nijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-Noord Isabel noord-holland-noord@pharosnl.nl
Noord-Oost Christa noord-oost@pharosnl.nl
Stedendriehoek Merel stedendriehoek@pharosnl.nl
Tilburg Betty tilburg@pharosnl.nl
Twente Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Utrecht-Gooi-Eemland Milou utrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
Veluwe Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Zuid-Holland Paul zuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-West Secretariaat Pharos zuid-west@pharosnl.nl