Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
28-03-2020 - 29-03-2020
00:00
Pharoskamp Basisscholieren 28 en 29 maart 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
basisschool, kamp, Kinderen vanaf 6 jaar, peers, pharoskamp

28-03-2020
10:00 - 16:00
Festival van Talent - uitgesteld wegens corona, andere datum volgt
Stedelijk Gymnasium Nijmegen, Nijmegen
contact, infostands, inloopactiviteiten, kinderen, kinderen en ouders, volwassenen, workshops

29-03-2020
13:30 - 16:00
inloopmiddag (geannuleerd wegens Corona virus)
DOE040, Veldhoven

19-04-2020
Hele dag
Lente-wandelingUitgesteld ivm maatregelen rondom Corona

17-05-2020
13:00 - 15:00
High tea voor moedersUitgesteld ivm maatregelen rondom Corona

05-06-2020 - 06-06-2020
00:00
Pharoskamp Middelbare Scholieren 5 en 6 juni 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
kamp, peers, pharoskamp, VO leerlingen, Voortgezet Onderwijs

06-06-2020 - 07-06-2020
00:00
Pharoskamp Basisscholieren 6 en 7 juni 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
basisschool, kamp, Kinderen vanaf 6 jaar, peers, pharoskamp

05-07-2020
13:00 - 17:00
Gezinsuitje Pharos Nijmegen

11-09-2020 - 12-09-2020
00:00
Pharoskamp Middelbare Scholieren 11 en 12 september 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
kamp, peers, pharoskamp, VO leerlingen, Voortgezet Onderwijs

12-09-2020 - 13-09-2020
00:00
Pharoskamp Basisscholieren 12 en 13 september 2020
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
basisschool, kamp, Kinderen vanaf 6 jaar, peers, pharoskamp

1 2

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
AchterhoekCaroline de Grootachterhoek@pharosnl.nl
A’dam-KennemerlandSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu
EindhovenChristel Kok
Evert Brouwers
eindhoven@pharosnl.nl
FlevolandSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
FrieslandAnke Haringsmafriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenAnnemieke Vogelnijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekMerel Woudenbergstedendriehoek@pharosnl.nl
TilburgBetty Moll van Charantetilburg@pharosnl.nl
TwenteSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Utrecht-Gooi-EemlandMilou van Rooij-de Vriesutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandBrenda Dekkerszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestSecretariaatsecretariaat@pharosnl.nu