Alle activiteiten

 

Datum/Tijd Evenement RegioDoelgroep
24-02-2019
13:30 - 16:30
Bezoek speelgoedmuseum Oosterhout
Speelgoedmuseum Op Stelten, Oosterhout Noord-Brabant

24-02-2019
14:00 - 17:00
Inloopmiddag (spellen middag met thema activiteiten)
Campus Grave West, Grave
Acitviteit: Kinderen vanaf 4 jaar, Inloop: kinderen van 0 tot 14 jaar, Ouders / verzorgers, Spelmiddag, Thema activiteiten kinderen / kringgesprekken ouders

03-03-2019
13:00 - 16:00
Speelmiddag met Peers in Utrecht zondag 3 maart
Wilhelminagroep, Utrecht Utrecht
activiteit, bordspellen, kinderen, workshop

06-03-2019
20:00 - 21:30
Lezing Hoogsensitieve kinderen en toekomstmogelijkheden 6 maart 2019
Basisschool de Tweesprong lokatie Duivenkamp, Maarssenbroek Utrecht
ADD, ADHD, autisme, druk in je hoofd, druk in je lijf, hoogbegaafd, hoogsensitief, HSP, kracht

15-03-2019
20:00 - 22:00
Lezing Suzanne Buis
Nader te bepalen, x Noord-Brabant
Geen CategorieënOuders / verzorgers

17-03-2019
13:30 - 16:00
Spelleninloop middag en workshop voor ouders “ nieuwsgierigheid in het ontwikkelen van ondernemend gedrag”

22-03-2019 - 24-03-2019
18:00 - 14:30
Pharoskamp 22, 23 en 24 maart 2019
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
basisschool, peers, pharoskamp, Voortgezet Onderwijs

23-03-2019
13:30 - 15:30
Workshop Mindstorms EV3 lego (VOL) Kinderen 8 t/m 12 jaar

07-04-2019
14:00 - 17:00
Inloopmiddag (spellen middag met thema activiteiten)
Campus Grave West, Grave
Buitenactiviteit, Inloop: kinderen van 0 tot 14 jaar, Ouders / verzorgers, Spelmiddag, Thema activiteiten kinderen / kringgesprekken ouders

07-04-2019
14:00 - 16:00
Workshop sieraden maken
Kunstwinkel Op Dreef, Drunen Noord-Brabant
Acitviteit: Kinderen vanaf 6 jaar

1 2

Contact informatie regio’s

Regio Contactpersoon E-mail
Achterhoek Caroline de Groot achterhoek@pharosnl.nl
A’dam-Kennemerland Joris Boeren amsterdam-kennemerland@pharosnl.nl
Eindhoven Christel Kok
Marieke Bakermans
eindhoven@pharosnl.nl
Flevoland Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Friesland Stefan Spekreijse friesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-Zwolle Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Limburg Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Nijmegen Annemieke Vogel nijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-Noord Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Noord-Oost Christa van der Poel noord-oost@pharosnl.nl
Stedendriehoek Merel Woudenberg stedendriehoek@pharosnl.nl
Tilburg Betty Moll van Charante tilburg@pharosnl.nl
Twente Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Utrecht-Gooi-Eemland Milou van Rooij-de Vries utrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
Veluwe Secretariaat Pharos secretariaat@pharosnl.nu
Zuid-Holland Paul Alkemade zuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-West Corné de Rooij zuid-west@pharosnl.nl