Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
25-10-2019
19:45 - 22:15
Lezing Saskia Claassens
Wijkcentrum Spijkerbeemden, Tilburg Noord-Brabant
Dabrowski, Ouders belangstellenden onderwijsdeskundigen

01-11-2019
19:30 - 22:30
Lezing: Faalangst, onderpresteren & (hyper) HB.
DOE040, Veldhoven

10-11-2019
13:30 - 16:00
spellenmiddag
DOE040, Veldhoven

10-11-2019
14:00 - 17:00
Inloopmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Inloopmiddag workshop

17-11-2019
13:00 - 16:30
Workshop Krachtdieren voor kinderen en spellenmiddag (gecanceld)
DOE040, Veldhoven

20-11-2019
19:45 - 22:00
Ouderavond Pharos Noord-Oostcontact, ouderavond, Ouders en verzorgers

22-11-2019 - 24-11-2019
18:00 - 14:30
Pharoskamp 22, 23 en 24 november 2019
Fort Penningsveer, Haarlemmerliede
basisschool, peers, pharoskamp, Voortgezet Onderwijs

24-11-2019
14:00 - 16:00
Wie is de Mol?
FEMZ, Tilburg Noord-Brabant
actief spel, kinderen op het VO, tieners, uitstapje

01-01-2020
19:30 - 21:30
Lezing Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal

12-01-2020
14:00 - 17:00
NieuwjaarswandelingBuitenactiviteit, gezin, kinderen en ouders

1 2

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
AchterhoekCaroline de Grootachterhoek@pharosnl.nl
A’dam-KennemerlandJoris Boerenamsterdam-kennemerland@pharosnl.nl
EindhovenChristel Kok
Marieke Bakermans
eindhoven@pharosnl.nl
FlevolandSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
FrieslandStefan Spekreijsefriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenAnnemieke Vogelnijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekMerel Woudenbergstedendriehoek@pharosnl.nl
TilburgBetty Moll van Charantetilburg@pharosnl.nl
TwenteSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Utrecht-Gooi-EemlandMilou van Rooij-de Vriesutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandPaul Alkemadezuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestCorné de Rooijzuid-west@pharosnl.nl