Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
01-02-2023
14:00 - 16:30
Oliemeulen
Oliemeulen, Tilburg
dieren, peercontact, uitstapje

04-02-2023
12:00 - 14:00
Workshop zwaardvechten als een ridder
Gymzaal Loevesteinplaats, Delft
activiteit, jongeren 11 t/m 18 jaar, Kinderen vanaf 6 jaar, tieners, workshop

12-02-2023
12:30 - 16:00
Speel- en chillmiddag voor kinderen in Driebergenhoogbegaafd, kinderen en ouders, peers, spelen

15-02-2023
19:30 - 21:30
Lezing voor ouders en professionals
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieën

01-03-2023
19:30 - 21:00
Peers4Parents experience, voor ouders met een migratie-achtergrond
De Amandelboom, Tilburg
ouderavond, Ouders / verzorgers

08-03-2023
19:30 - 22:00
Koffieproat live
De Greune Weide, Eibergen
oudercontact, Ouders en verzorgers

12-03-2023
14:00 - 17:00
Speelmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal

15-03-2023
15:00 - 16:30
Spelletjesmiddag
Wijkcentrum Heyhoef, Tilburg Noord-Brabant
Kinderen 4 t/m 10 jaar, spelletjesmiddag

25-03-2023 - 26-03-2023
Hele dag
Pharoskamp BO Basisonderwijs
Scouting Uitgeest Don Bosco, Uitgeest
kinderen in de basisschool, pharoskamp

01-04-2023 - 02-04-2023
Hele dag
Pharoskamp VO Voortgezet Onderwijs
Scouting Uitgeest Don Bosco, Uitgeest
kinderen in het VO, pharoskamp

1 2 3

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
A’dam-KennemerlandJolanda Buitenhuisamsterdam-kennemerland@pharosnl.nl
EindhovenMartine Wehrenseindhoven@pharosnl.nl
FlevolandKlazien Roozeboomflevoland@pharosnl.nl
FrieslandAnke Haringsmafriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenInge de Munknijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
TilburgKarin den Broedertilburg@pharosnl.nl
Twente-AchterhoekMineke Bettingtwente-achterhoek@pharosnl.nl
Utrecht-Gooi-EemlandArwen Kronemeijerutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandBrenda Dekkerszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu