Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
18-06-2024
20:00 - 21:30
Online lezing: "Help mijn kind heeft vakantie!"hoogbegaafd, kinderen, lezing, online, tieners, Vakantie
19-06-2024
14:30 - 16:30
Techniekmiddag bij De Ontdekplek (VOL!)
De Ontdekplek, Haarlem Noord-Holland
Ontdekken, techniek, TU, Uitdagingen
19-06-2024
19:00 - 20:00
Alleen voor leden: Workshop Zakelijk Tekenen van Kim Hovestadouders, Ouders en kinderen, tekenen, workshop
22-06-2024
11:00 - 16:00
Uitnodiging voor de Pharos-familiedag 2024
23-06-2024
10:00 - 12:00
Lego bouwen
Wijkcentrum Mare Nostrum, Alkmaar
(vermoedelijk) hoogbegaafde kleuters en schoolkinderen, 4-12 jaar
23-06-2024
14:30 - 16:30
Alpaca's knuffelen en voeren (VOL!)Alpaca, Boerderij, Buiten, Knuffelen, Knutselen
30-06-2024
11:00 - 12:30
Stap in een tijd machine en reis samen met Pharos naar de middeleeuwen
Archeon, Alphen aan den Rijn
activiteit, basisschool, Buitenactiviteit, familieactiviteit, Geschiedenis, kinderen en ouders
07-07-2024
13:00 - 16:30
Klimbos Lage Vuurschehoogbegaafd, kinderen, Klimbos, lage Vuursche, tieners
07-07-2024
14:00 - 16:00
Spelletjesmiddag in Haarlembordspellen, Kaartspellen, ontmoeten, spelletjesmiddag
10-07-2024
15:30 - 17:00
Maak je eigen chocoladekunstwerk! (VOL!)
Olalala Chocola, Haarlem Noord-Holland
Chocolade, creatief, Kunstwerk, workshop
1 2 3

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
A’dam-KennemerlandCharlotte Bijenveldamsterdam-kennemerland@pharosnl.nl
EindhovenInge van IJzendoorneindhoven@pharosnl.nl
FlevolandKlazien Roozeboomflevoland@pharosnl.nl
FrieslandBert Moltmakerfriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenInge de Munknijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordLennart Vriendnoord-holland-noord@pharosnl.nu
Noord-OostSaskia Diederiknoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
TilburgKarin den Broedertilburg@pharosnl.nl
Twente-AchterhoekMineke Bettingtwente-achterhoek@pharosnl.nl
Utrecht-Gooi-EemlandArwen Kronemeijerutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandJolanda Buitenhuiszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu