Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
25-09-2022
13:00 - 16:00
Zomerpicknickkinderen en ouders, picknick

25-09-2022
13:30 - 16:30
Techniek en Water - bezoek Baggermuseum Sliedrecht
Nationaal Baggermuseum, Sliedrecht
activiteit, basisschool, Buitenactiviteit, kinderen en ouders, uitstapje

29-09-2022
20:00 - 21:30
Lezing verbindende communicatiecommunicatie, hoogbegaafd

07-10-2022 - 09-10-2022
19:00 - 17:00
Jeugd- en jongerenweekend Schiermonnikoog
Veerterminal, Lauwersoog
basisonderwijs, kampen, tot ongeveer 20 jaar, Voortgezet Onderwijs

09-10-2022
11:00 - 12:30
Verf! Die maak je zelf!
Mauritshuis, Den Haag Zuid-Holland
activiteit, basisschool, creatief, Kunst, Museum, Schilderen

11-10-2022
19:30 - 21:00
Lezing begaafdheid en opvoeding
Buurtcentrum Amerika, Almere Poort Flevoland

18-10-2022
19:15 - 21:30
Lezing voor ouders en belangstellenden
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieën

25-10-2022
19:30 - 21:00
Lezing begaafdheid en VO in Almere
Buurtcentrum Amerika, Almere Poort Flevoland

02-11-2022
20:00 - 22:00
Contactavond ouders (digitaal) woensdag 2-11-2022: nieuwe ouders bij Pharosdigitaal, hoogbegaafde kinderen, leden Pharos, ouderavond

06-11-2022
14:00 - 17:00
Speelmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieën

1 2

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
A’dam-KennemerlandJolanda Buitenhuisamsterdam-kennemerland@pharosnl.nl
EindhovenMartine Wehrenseindhoven@pharosnl.nl
FlevolandKlazien Roozeboomflevoland@pharosnl.nl
FrieslandAnke Haringsmafriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenInge de Munknijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
TilburgKarin den Broedertilburg@pharosnl.nl
Twente-AchterhoekMineke Bettingtwente-achterhoek@pharosnl.nl
Utrecht-Gooi-EemlandArwen Kronemeijerutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandBrenda Dekkerszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu