Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
02-04-2023
14:00 - 16:00
Weerwolven van Wakkerdambasisschool, gamen, Kinderen 8 t/m 12 jaar

16-04-2023
14:00 - 17:00
Speelmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal

04-06-2023
10:30 - 16:30
Speelmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal

04-06-2023
13:00 - 17:00
Moederverwendagmoeders

23-06-2023 - 24-06-2023
Hele dag
Pharoskamp VO Voortgezet Onderwijs
Scouting Uitgeest Don Bosco, Uitgeest
kinderen in het VO, pharoskamp

24-06-2023 - 25-06-2023
Hele dag
Pharoskamp BO Basisonderwijs
Scouting Uitgeest Don Bosco, Uitgeest
kinderen in het BO, pharoskamp

09-07-2023
14:00 - 17:00
Speelmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal

15-09-2023 - 16-09-2023
Hele dag
Pharoskamp VO Voortgezet Onderwijs
Scouting Uitgeest Don Bosco, Uitgeest
kinderen in het VO, pharoskamp

16-09-2023 - 17-09-2023
Hele dag
Pharoskamp BO Basisonderwijs
Scouting Uitgeest Don Bosco, Uitgeest
kinderen in het BO, pharoskamp

18-11-2023 - 19-11-2023
Hele dag
Pharoskamp VO Voortgezet Onderwijs
Scouting Uitgeest Don Bosco, Uitgeest
kinderen in het VO, pharoskamp

1 2 3

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
A’dam-KennemerlandJolanda Buitenhuisamsterdam-kennemerland@pharosnl.nl
EindhovenMartine Wehrenseindhoven@pharosnl.nl
FlevolandKlazien Roozeboomflevoland@pharosnl.nl
FrieslandAnke Haringsmafriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenInge de Munknijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
TilburgKarin den Broedertilburg@pharosnl.nl
Twente-AchterhoekMineke Bettingtwente-achterhoek@pharosnl.nl
Utrecht-Gooi-EemlandArwen Kronemeijerutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandBrenda Dekkerszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu