Alle activiteiten

 

Datum/TijdEvenementRegioDoelgroep
15-01-2023
14:00 - 17:00
Speelmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieën

12-03-2023
14:00 - 17:00
Speelmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieën

16-04-2023
14:00 - 17:00
Speelmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieën

04-06-2023
10:30 - 16:30
Gezinsuitje Pharos Nijmegen
Nog onbekend, Nog onbekend
Geen Categorieën

09-07-2023
14:00 - 17:00
Speelmiddag Pharos Nijmegen
Basisschool Titus Brandsma, Berg en Dal
Geen Categorieën

1 2

Contact informatie regio’s

RegioContactpersoonE-mail
A’dam-KennemerlandJolanda Buitenhuisamsterdam-kennemerland@pharosnl.nl
EindhovenMartine Wehrenseindhoven@pharosnl.nl
FlevolandKlazien Roozeboomflevoland@pharosnl.nl
FrieslandAnke Haringsmafriesland@pharosnl.nl
Hoogeveen-ZwolleSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
LimburgSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
NijmegenInge de Munknijmegen@pharosnl.nl
Noord-Holland-NoordSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Noord-OostChrista van der Poelnoord-oost@pharosnl.nl
StedendriehoekSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
TilburgKarin den Broedertilburg@pharosnl.nl
Twente-AchterhoekMineke Bettingtwente-achterhoek@pharosnl.nl
Utrecht-Gooi-EemlandArwen Kronemeijerutrecht-gooi-eemland@pharosnl.nl
VeluweSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu
Zuid-HollandBrenda Dekkerszuid-holland@pharosnl.nl
Zuid-WestSecretariaat Pharossecretariaat@pharosnl.nu